Wnętrze kościoła

Dzisiaj jest

poniedzia貫k,
02 pa寮ziernika 2023

(275. dzie roku)

 

安i皻a

Poniedzia貫k, XXVI Tydzie zwyk造
Rok A, I
Wspomnienie 鈍. Anio堯w Str騜闚

Wyszukiwanie

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 i 14 RODO oraz art. 8 i 9 Dekretu KEP informuję, że:

  1. Administratorem pochodzących z monitoringu danych jest Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Bartłomieja w Miłomłynie, ul. Pasłęcka 13, 14-140 Miłomłyn, tel. 89 647 30 80. Serwer i rejestrator znajdują się pod tym samym adresem. Dostęp do nagrań mają księża posługujący w parafii.

  2. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych:

  3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych z monitoringu jest prawnie uzasadniony interes administratora wyrażający się w trosce o bezpieczeństwo osób, mienia i dobrego imienia administratora (art. 6 ust. 1 lit f) RODO; art. 7 ust. 1 pkt 6) Dekretu KEP).

  4. Monitoring obejmuje obszar specjalnie oznaczony, czyli główne wejście do kościoła parafialnego oraz prezbiterium z pierwszym stopniem. Kamera skierowana w stronę ołtarza wysyła obraz i dźwięk przez 24 godziny na stronę internetową www.bartlomiej13.parafia.info.pl. Usługę streamingu świadczy Netkom ul. Żeromskiego 26, 14-230 Zalewo

  5. Zapisy z monitoringu będą przechowywane przez okres 15 dni. W przypadku, gdy zapis monitoringu może stanowić dowód w postępowaniu wszczętym przez odpowiednie organy – do czasu prawomocnego zakończenia tego postępowania.

  6. Osoba zarejestrowana przez monitoring ma prawo dostępu do swoich danych osobowych i usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.

  7. Dane osobowe pochodzące z monitoringu głównego wejścia do kościoła nie będą podlegały zautomatyzowanemu profilowaniu i nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

  8. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych (w sprawach regulowanych prawem świeckim) lub Kościelny Inspektor Ochrony Danych (w zakresie objętym prawem kanonicznym).

Menu

 

W każdy czwartek

całodzienna adoracja

Najświętszego Sakramentu

od godziny 08:00 do 18:00 

Licznik

Liczba wy鈍ietle:
1272158